Exacttools.sk
potrubárske dni v prahe


Najrýchlejšia pneumatická píla na rezanie potrubí vo výkope

Fínsky producent najbezpečnejších píl na všetky druhy rúr prišiel s prevratnou novinkou v podobe pneumatickej píly PipeCut AIR 360. Táto píla, na rozdiel od elektrických, umožňuje deliť potrubia aj vo výkopoch, ktoré sú mnohokrát z časti zaplavené vodou. Pre delenie je potrebné mať v okolí potrubia priestor iba 20cm.


Zvýšte efektivitu práce a ušetrite peniaze a čas

Na rozdiel od rozbrusovačiek, je píla EXACT PipeCut AIR 360 pravdepodobne najrýchlejšia prenosná pneumatická píla na svete, s ktorou je možné rezať vodovodné potrubia pod tlakom, dokonca aj keď sú čiastočne či úplne zaplavené podzemnou vodou vo výkope. Píla je schopná rezať aj úplne ponorená vo vode.

Vodiace čeľuste okrem bezpečnosti zabezpečujú aj presnosť rezu. V náročných podmienkach vždy dosiahnete presný kolmý rez, ktorý už nemusí byť ďalej opracovávaný.


Dbajte na bezpečnosť svojich zamestnancov

Rôzne uhlové brúsky alebo rozbrušovačky sa vyznačujú rezmi, ktoré trvajú príliš dlho, sú nepresné a mnohokrát závisia od schopností a koncentrácie daného pracovníka. Tieto rezy treba následne upravovať kvôli ostrým hranám, ktoré ostávajú po rozdelení materiálu a už vôbec nespĺňajú bezpečnostné požiadavky na prácu v spomínaných podmienkach.

Ďalšími obrovskými výhodami píl EXACT, sú bezpochyby bezpečnosť, ktorú zabezpečuje kompletné prekrytie kotúča píly a vodiace čeľuste, ktoré držia pílu pevne na mieste. Píly sa vyznačujú minimálnym iskrením a nízkymi teplotami deleného materiálu.


Vyhnite sa nebezpečenstvám rozbrusovačiek. Pozrite si video:

Pozrite si ako efektívna, bezpečná a rýchla vie byť píla AIR 360 vo výkope:


Moderná doba vyžaduje pokrok

Držte krok s modernou dobou, ktorá je typická pokrokovými technológiami. Chráňte svojich zamestnancov, zjednodušte im prácu a odmenou pre vás budú ušetrené peniaze a drahocenný čas.

Predvedenie píly u vás alebo online

Chcete vidieť EXACT pílu v akcii? Chcete vedieť či je to správne riešenie na delenie rúr pre vás? Kontaktujte ant s.r.o. a naši technici vám poradia, EXACT píly predvedú a pomôžu s výberom potrubárskeho a inštalatérskeho náradia.Prečítajte si aj:Viac o značke EXACT

Exact pílový systém na rezanie rúr je navrhnutý a vytvorený pre profesionálne použitie. Píly sú ľahké a prenosné pre prácu v teréne. Píly EXACT sú určené na rezanie oceľových, plastových, hliníkových, liatinových, nerezových a viacvrstvových rúr.

Prejsť na článok


Exact Píla na potrubie pri použití

Píly na potrubie EXACT

Všetky píly Exacttools sú ľahké a manipulácia s nimi je pohodlná. Píly môžete použiť na rezanie ocele, medi, plastov, liatiny, nerezovej ocele a viacvrstvových plastohlinníkových rúr. Pozrite si kompletnú ponuku píl:

Píly na oceľové potrubie
Píly na plastové potrubie
Píly na ventilačné potrubie
Úkosovačky potrubia
Pílové kotúče

demo naradie

Služby pre vás:
Sledujte nás:
ant-na-facebooku Katalog potrubárskeho náradia a orbitálnych zváračiek

katalog
Kariéra u nás:

Pridajte sa k nám. Neustále hľadáme obchodníkov a posily do administratívy

Zoznam voľných pozícií
E-mail Facebook Instagram Linked In